| DianaManaile a întrebat:

Am copiat un sims 3 pe te toret, l-am instalat... bun si cand il deschid se incarca si dupa imi scrie : Disc Autorization Failure- We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3. Please contact customer service

2 răspunsuri:
| Alek123 a răspuns:

Probabil nu ai aplicat Crack-ul. Il gasesti pe cd, in directorul "Reloaded" sau "Skidrow" sau "Crack". Vezi si tu. Copiezi ce e acolo unde ai instalat jocul si dai overwrite/yes/replace(depinde ce sistem de operare ai).

Apache
| Apache a răspuns:

Copiezi crackul si dai paste in C-program file-ea games-sims 3!
...de asemenea nu fa nici un update daca iti cere!
...de asta iti apare asa!
si mi se pare ca trebuie sa bagi crackul fara conexiune la net