| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat Sims 3 si de fiecare data cand il deschid imi apare asa: Disc Authorization Failure

We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3.

Please contact customer services.

De ce? sad

3 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Pentru ca nu ai copiat crack-ul.Crack-ul il gasesti in imaginea care o faci cu demon tools.

| AlexX a răspuns:

Pentru ca iti trebuie cd-ul original daca nu ii faci o imagine cu deamon tools altfel nu iti merge, crede ca ii piratat.

| AN1NA a răspuns:

Mereu sunt probleme la majoritataea instalărilor.
Trebuie sa fii foarte atent, sa folosesti Daemon Tools Lite si sa descarci crack de pe net apoi sa il pui in Ea games, Electronic Arts/The sims 3 game bin.