| NarcysCatalyn a întrebat:

Am descarcat metin2 bob de pe m2bob.eu si cand pornesc hackul imi da eroarea "hack_shield_update_error".Ce sa fac ca sa nu imi mai apara si sa functioneze hacku? Fundabig grin.

2 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Reinstaleaza metinul si vezi ca s-a bagat o noua versiune 1.4.5 dar cred ca au uitat sa bage si anti kick ca ma da afara din 5 in 5 min.

| J3J3Cu a răspuns:

Man da-mi si mie hack-ul ca eu mi-am facut cont da nu merge sa-l descarc baga in lista ta de yahoo gaby.hero82