| silviu98adi a întrebat:

Am o problema la metin2... m-am gandit sa ma reapuc ...cand se incarca tot downloadu la patch si se incarca tot hack shield-u imi da o eroare la fina cu "HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR: HSERROR_NETWORK_CONNECT_FAIL " Dar eu sunt conectat la net si tot imi da eroarea asta nu stiu ce sa fac dati-mi un raspuns va rog dau funda dubla sau tripla sau cum vreti voi

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi, daca nu merge asteapta cateva ore si il instalezi poate ca ai probleme la net acum si de asta... incearca mai tarziu ca o sa mearga!
Bafta!