| Btn_Cosmin_1997 a întrebat:

Am facut update la Windows 10 iar cand vreau sa intru Gta San Andreas imi apare eroarea : The application was unable to start correctly (0x000007b)

3 răspunsuri:
| DanFunie a răspuns:

Dupa parerea mea ai facut o greseala, windows 10 este mai noi, cei de la Microsoft nu au apucat sa-l finalizeze cum trebuie (nu este inca terminat 100%), revin-o la vechea versiune de windows.

| Btn_Cosmin_1997 explică (pentru DanFunie):

Faza este ca prima data mi-a mers iar cand am incercat sa intru iar in joc mi-a dat eroarea asta.

| KnyRPG a răspuns:

Mai bine iti ie windows 7 pentru ca wind 10 nu este finalizat