| rZv995 a întrebat:

Am incercat sa sterg niste fisiere si imi da aceasta eroare: cannot delete file cannot read from the source file or disk. ce pot face sa sterg acele fisiere?

Răspuns Câştigător
| Dvmasster1 a răspuns:

Probabil fisierul nu mai exista de fapt sau are bug computer-ul tau. incearca programul asta: http://www.filehippo.com/download_unlocker/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa restartezi pc-ul?
Daca da, intra in Start Menu, Settings si Control Panel, apoi da clik pe Add or remove programs ( al treilea "subpunct" din prima coloana si cauti fisierele respective (numele fisierului ) si o sa scrie in dreapta remove this program sau ceva de genu' si dai clik pe acel buton; astepti ceva timp pana-ti confirma si gata! Daca ai incercat si asta si nu functioneaza, incearca altceva... ( adica n-o sa fiu eu singura care ti-a raspuns! Deci, SUCCES! happywinking