| Grou_Cristian_1997 a întrebat:

Am probleme cu memory stick-ul. Cand incerc sa il formatez imi zice: "Windows was unable to complete the format." si atunci cand il scot si il bag inapoi, il accesez si cand incerc sa sterg ceva de pe el imi zice: "Cannot delete file: Cannot read from the source file or disk". Ce pot sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndruP a răspuns:

Incearca sa il formatezi cu un cd de Windows XP.

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Incearca sa stergi fisierele cu acest program :
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml

| Grou_Cristian_1997 explică (pentru taken):

Nu este bun straight face

| taken a răspuns (pentru Grou_Cristian_1997):

Nu stiu ce sa spun.Incearca la alt calculator la un prieten, la un vecin.

| Grou_Cristian_1997 explică (pentru taken):

Mersi.O sa incerc.