| Ionut379 a întrebat:

Am instalat need for speed most wanted 2012. Merge la perfectie,pana cand trebuie sa aleg prima masina,dupa intro. Conduc aceal Aston MArtin,iar cand gasesc urmatoarea masina si apas "e", se blocheaza si nu mai pot face nimic.
Aveti idee ce se intampla?

1 răspuns:
| Adrian_Smadu_1997 a răspuns:

Daca il ai cumparat..incearca sa il reinstallezi..sau daca este ceel crackat..gasestei niste patch-uri/updateuri pe net si vezi daca merge dupa ce bagi patchurile aceleawinking