| Slash123 a întrebat:

Mi-am instalat recent Need for Speed Most Wanted, joc cat si dupa aia se blocheaza pc-ul si trebuie sa-i dau restart.De ce? PS:Asa imi face cu orice joc.

4 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Ai prea mare temperatura, ia speecy si vezi cate grade ai, astept mesaj

| Slash123 explică (pentru IancuSilviu):

CPU 38-39 grade Motherboard 25 grade

| CheLoo23 a răspuns:

Probabail ai prea incarcat pc-ul sau probabil ai deschis prea multe programe sau probabil procesorul tau sau chiar placa video fac urat sau se blocheaza sfatul meu sa poti juca linistit mergi cu el la un specialist pentru un control si dupa reinstaleaza windosul si dupa ai sa ma pomenesti ca am avut dreptatewinking bye bro

| Slash123 explică (pentru CheLoo23):

Sper sa ai dreptate! Thanks.