| edialexandru97 a întrebat:

Am internet prin romtelecom cu ip dinamic( se schimba) si vreau sa tin server counter strike dar nu merge. Am incercat instalarea acestuia si de aici: http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html dar tot degeaga. Stie careva ce are de nu merge?

Răspuns Câştigător
| AdYtZu_5667 a răspuns:

Sal pune-i p ai tai sa sune la 1930 si sa faca ip stabil asta e singura cale mersi:d

1 răspuns:
| myty a răspuns:

Daca esti pe romtelecom trebuie sa schimbi niste setari pentru ca serverul sa emita online. Setarile le schimpi de la adresa modemului tau ex:192.168.1.2