| blakman007 a întrebat:

Salut va rog frumos vreau sa fac un server de counter-strike 1.6 si eu am internet de la romtelecom si mi se schimba ip daca-mi se ia netu sau daca il opresc cum as putea sa fac sa nu mai trebuiasca sa dau ip la prieteni tot timpul va rog frumos ajutati-ma am incercat si cu no-ip dar nu a functionat

1 răspuns:
| SolitarHacker a răspuns:

Salut iti ofer eu un root linux. cu banda peste 2mb daca esti interesat da-mi add solitarhacker@yahoo.com si vb acolowinking