| andreigroza19 a întrebat:

Am jucat acum cativa ani...un joc.Era cu un peste care manca pesti si crestea tot mai mare.cu cat crestea mai mare,cu atata putea s amanance pesti mai mari. daca era mai mic, il puteau manca ceilalti pesti.cum se numea jocul? sau jocurile ca sigur sunt mai multe... Funda

Răspuns Câştigător
| yellowcox a răspuns:

Stiu jocul. Se numeste Feeding Frenzy. Dar nu este neaparat acesta. Sunt multe jocuri de genul acesta.

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Feeding frenzy

| Claudiuuk a răspuns:

Se numeste Feeding Frenzy funda

| spukos a răspuns:

Buna! Iti recomand http://www.jocuripesti.ro in care vei gasi multe jocuri cu pesti asemanatoare cu cel descris de tine.