| Fanatic a întrebat:

Va rog sa ma ajutati..Caut un joc care l-am jucat acum vreo 9 ani
Era un joc destul de mic si era cu pesti,aeai un acvariu cumparai pesti le dadeai de mancare,aveai mai multe nivele trebuia sa strangi bani,cateodata venea in acvariu o caracatita si iti manca pestii, puteai sa cumperi un fel de peste care sa-ti apere acvariul, daca nu le dadeai mancare la pesti mureau..jocul se numea ceva cu F...dau funda care ma ajuta

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Singurul joc cu pesti pe care il stiu si care incepe cu F este Fish Tycoon.Imi dai funda?