| Mynameiz a întrebat:

Am luat ban permanent pe cs. pe mapa jb.indungi.ro pentru ca am spus la microfon numele unei mape, ce trebuie sa fac sa sa il scot? (am incercat codul asta de pe Youtube commentator xc03335162, dar nu merge. ajutor!

1 răspuns:
| GiusiGiusii a răspuns:

Salut eu sunt Domnul*Pufulete tot de pe indungi jb! Da un restart la routerul cu net si porneste-l iar! In momentul cand ai dat restart la net se va schimba automat ip si nu vei mai avea ban pe nici un server! Asa am facut eu...Ma jucam pe cs si vad ca am luat ban dint-o data.Zic hai sa scot oleaca routeru de la net ca aveam si lag si l-am lasat 15 sec si dupa l-a pornit iar.Si cand intru pe sv, VUALAAA nu mai aveam ban! Incearca si tu asa! Sper ca te-am ajutat! Funda?