| Mynameiz a întrebat:

Am luat ban permanent pe cs. pe mapa jb.indungi.ro pentru ca am spus la microfon numele unei mape, ce trebuie sa fac sa sa il scot? (am incercat codul asta de pe Youtube commentator xc03335162, dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| Xvrt a răspuns:

Incearca sa iti schimbi IP-ul.Nu garantez sa functioneze, dar iata cum procedezi.Cauti la Windows Search ''cmd'', il deschizi si scrii ''ipconfig /release'', apoi dupa ce iti apar toate chestiile alea, scrii ''ipconfig /renew'', astepti sa iti apara alte chestii si inchizi tot.

2 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Nu poti

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Sa ne sugeți pl. Toți codați infecți si toți retardații