| VladFCSB a întrebat:

Am lvl 30 pe metin2 si nu stiu unde sa cresc mai repede pentru a face nivel.

Răspuns Câştigător
| Kai1998 a răspuns:

Trebuie sa ai iteme bune in primul rand, Armura, sabie.etc +7+8+9.
si dupa te duci la salbatici pana la lvl 35-40 si dupa la Orci negri! bafta ( Funda )

1 răspuns:
| oParadox a răspuns:

Cel mai util este sa-tii faci o samanca dragon (pentru buff) pe care sa-o folosesti. cu putin noroc rezisti la arahanii pana faci 35 de acolo cumperi o mortala(ribiul care la arahani deci daca ai noroc... ). de la 35 te duci cu samanca la orci si te chinui putin dar daca ai iteme medii vei rezista. succes!