| RaR a întrebat:

Cum pot sa cresc mai repede pe metin2 uk?

Răspuns Câştigător
| thechosenone a răspuns:

Simplu, Iti cumperi inel de EXPwinking happy

6 răspunsuri:
| MeLnY a răspuns:

Sterge contul!laughing

| Dootzy a răspuns:

Cauti mai multe persoane care sa te creasca. Daca ai in jur de 10 persoane care sa te creasca (cel mult), poti creste mai repede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level 1-15->Map1
Level 15-20->Amazoane(dropul este foarte buni)
Level 20-30->Salbatici
Level 30-45->Orci; Esoterici; Desert; In jurul Templului; In Templu primele 3 camere; Sohan(Luptatori ai ciumei)
Level 45-55->V1; DT camerele 1-5(doar la obiecte foarte bune); Sohan
Level 55-80->V2(Drop mare si crescut decent); DT orice camera
Level 80-99->Padurea Rosie.Eu sunt razboinic pe corp si asa ti-as recomanda sa cresti... Sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce lvl ai?

| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite aici cele mai bune locuri de facut experienta si niste sfaturi folositoare:
http://orademetin.blogspot.ro/2012/08/unde-sa-cresteti-pe-metin2.html
Bafta!

| Bogatasul a răspuns:

Auziti de la lv 20 la salbatici.De la 10 la salbatici ca nu te omoara aia daca ai aparare ca mine la lv 10 am 456 cu corp si fara 356 asa ca succes