| MCod3 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. As vrea sa cumpar Xbox 360 de pe altex ( http://www.altex.ro/consola-microsoft-xbox-360-500gb-joc -forza-horizon-2 )
Problema e ca are 512 mb ram, asta ma cam pune pe ganduri, as vrea sa stiu daca ruleaza jocuri gen GTA V, The Crew etc.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu conteaza! Sigur o sa mearga! Bafta!

1 răspuns:
| Paraschiv_Vlad_1990 a răspuns:

Da, jocurile merg foarte bine dar zic ca ai putea sa iei la 720 de lei dar fara nici un joc de pe PC garage si cu restul banilor ramasi iti poti lua un joc si eventual un HDD de 120-500 de Gigabiti