| 22anirolF a întrebat:

Am nevoie sa lucrez in Word si ma tot dispera. de fiecare data cand vreau sa adaug un footer, se modifica automat formatul urmatoarei pagini. Chiar am nevoie de referinte in ceea ce scriu, deci trebuie neaparat sa adaug footer. Am incercat si cu page break. cand scriu in footer pe pagina urmatoare raman primele cateva randuri de text, apoi pagina ramane goala si restul de text se muta pe a treia pagina si nu pricep. Va rog ajutati-ma! laughing

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Refaci alinierile și stergi ce e in plus, la terminare, aia e soluția...