| Planta55 a întrebat:

Am o intrebare de jucatorii profesionisti de transformice in tribul meu is niste levale in tribul meu in care uni oameni dau cu ghiulele baloane... cutii si ziceti-mi si mie cum dau si eu?

Răspuns Câştigător
| LiviuStefan a răspuns:

Pai pui cutia sau balonul, selectezi cu mouse`ul canonul apesi pe "c" ca sa activezi cuiul galben si il prinzi de cutie respestiv balonbig grin.

3 răspunsuri:
| Planta55 explică:

Deja am aflat scuze dar oricum iti dau funda nici daca ai fi zis mai devreme acu vreo luna 2 era foarte buna dar acum stiu dar iti dau funda oricum (P.s.s nu ma refeream la aia dar oricum funda)

| LiviuStefan a răspuns (pentru Planta55):

MS laughing App. eu sunt pokhemon in tfm.

| Planta55 explică:

OK.