| FloRyN36 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au vazut jocul Dying Light, mai exact "Run boy run" (pe youtube). La minutul 2:03 apare scris Dying Light. Ma intereseaza cum se numeste acel efect cu care apare scrisul (de parca se reface) si cu ce program as putea si eu sa creez o astfel de imagine, ma gandesc ca in after effects dar nu sunt sigur.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| JokerDeaD a răspuns:

Da l-am mai vazut, ce sa spun e smecher rau, dar fi atent nu tot ce folosesc ei e un efect diferit.
Si da cel mai recomandat program in opinia mea e AE (after effects).
Deci se poate sa foloseasca un efect banal si doar sa se joace cu el, mai cauta pe net daca vrei sau mai asteapta poate stie cineva happy