| timeOUT a întrebat:

Salut, as vrea sa fac un videoclip, s-au mai bine zis unfilmulet, cu cateva imagini, o melodie (pana aici toate bune), dar la el sa adaug scris, adica ca cel de la unele melodii de pe youtube, in care scrisul apare odata cu melodia, concomitent, (scris animat, nu pe imagine), daca stiti un program (fara movie maker) va rog sa imi spuneti, (daca doriti detalii despre "ce fel de scris de pe youtube", lasati in comentarii), multam.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Stiu ca se poate face usor ceva de genul asta cu Picasa happy

| timeOUT explică (pentru halogen001):

Mersi, am reusit cu picasa 3 happy

| halogen001 a răspuns (pentru timeOUT):

Cu placere, ma bucur ca a mers bine happy

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Adobe After Effects, Sony Vegas. (cu movie maker e mult mai simplu sa inveti)