| AndreisiMaicum a întrebat:

Am o intrebare, pentru cei care joaca LOL, sti ca exista un program prin care tu poti sa vezi toate skinurile la caractere dar altii nu si nu e ca un hack, vreau sa stiu si eu cum se numeste si daca se poate sa-mi dati link-ul ca sa-l downloadez va rog....mersi funda pentru raspunsul cel mai bun

2 răspunsuri:
| digit12 a răspuns:

Imi pare rau nu exista asa ceva si chiar daca ar exista ai lua ban in 10 sec.Au o securitate foarte buna!
Funda?

| AndreisiMaicum explică (pentru digit12):

Ba exista...unn prieten de al meu are exista asa ceva practic nu icanlci regulile... daca stai sa te gandesti doar tu vezi skinull