| livinstan a întrebat:

Am o problema.
Cand descarc ceva de pe net mi se deschide acel program cu adobe reader si nu merge.Cu ce se deschide un program?

Răspuns Câştigător
| Supremacy5 a răspuns:

Lasa jocurile alea ia-ti samp uitati un server 188. 212. 105. 207:7777!

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nu deschizi ca programul nu e inchis e de la avg deocnecteazal si intra in jos cand ai terminat porneste avgu

| livinstan explică:

Nu am AVG
Deci acum am vrut sa descarc cs 16 si in timp ce se descarca in loc de iconita de cs aparea iconita de Adobe