| koool a întrebat:

Am o problema cu placa video, NVIDIA,

Problema este ca nu o pot instala : http://shareimage.ro/images/7tt7rshni5qun8xucmvq.jpg

Vedeti poza, asa ca ajutati-ma, am palca geforce 7300 gt!

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Schimba driverul,Pentru a obtine un nou driver scrie in Google Toules drivers,din pagina deschisa selecteaza,Mes drivers,in pagina deschisa apare scris cu albastru Ma-config,descarca programul si instaleazal,vezi ca in josul pagini apare scris Lancer la detection, click pe el, iti va scana Pc si iti va afisa driverele necesare, descarca driverul video si install.

2 răspunsuri:
| koool explică:

Nu am inteles mai nimica

| koool explică:

Am reusit in final, am instalat o alta versiune de nVIDIA!