| tigare a întrebat:

Am o problema in cs:go, am castigat niste iteme, dar nu le mai gasesc in inventory.
Am incercat sa le pun la vanzare, le-am pus, iar apoi le-am scos, si acum nu le mai gasesc nicaieri.
cine imi zice unde le gasesc are funda

1 răspuns:
| HoriaHH a răspuns:

Intra in CS:GO si vezi daca apar... daca da atunci vezi iar la inventar.Este posibil sa fie selectata doar o categorie.Este un fel de bara acolo si uneori mai pateam si eu sa vad ca este data doar pe categoria "Steam" sau pe alt joc.

Poti da refresh daca nu merge prima varianta si uite-te cu atentie in inventar.

Add me pe steam : "ebola related illness" fara " laughing