| DragosWeeeb a întrebat:

Am o problema cu CS:GO-ul. Cand intru in el se blocheaza la meniu (unde este inventory, match etc) dar se aude sunetul. Ce pot sa-i fac? Am incercat fazele alea cu -novid si pana mea... nu merge
Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, pentru inceput ai putea incerca sa verifici integritatea fisierelor jocului, pentru asta intrii in library-click dreapta cs-properties-local files-verify integrity of game files. Iti vor fi verificate fisierele, iar cele care nu sunt valide vor fi descarcate din nou.

| DragosWeeeb explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Am incercat si asta, dar am observat un lucru, daca intru si ies de aproximativ 20 de ori din joc, la un moment dat merge odata