| Cocirta_Florin_Bogdan_1995 a întrebat:

Am o problema la cs 1.6.Intru in cs apoi intru pe un sv se incarca pana la mijloc si se inchide de tot cs-u fara sa imi dea nici o eroare doar pe csgo.devilcs.ro nu fac reclama, dar doar pe acest server, pe celelalte merge fara nici o problema. Puteti sa ma ajutati va rog? PS:Am cs pe steam

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Am doua raspunsuri
-cineva de pe serverul ala iti da kick, cu crash, am auzit ca se poate, si inca de un luzar oarecare, nu de catre admin, si poate sa faca un script care sta si urmareste dupa noi veniti

-sau, MULT MAI PROBABIL, respectivul server incarca un model 3D pe care calculatorul tau fiind mai aiurea, nu poate sa il randeze (placa video integrata, prea veche, cu drivere gresite, exotica, un amd mai aiurea, probleme cu memoria video, memoria sistemului, etc.etc.etc.)

mai multe informatii aflii in event viewer-ul windows-ului, cauta pe google cum se foloseste daca nu te descurci sa il gasesti in control panel