| marius10000 a întrebat:

Am o problema la Naruto Shippuden Dragon Blade Chronicles cand vreau sa intru imi da o eroare ce are?

2 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Doamne cat nu pot sa va sufar voi astia de genu:
"AA Ajutor nu-mi merge pc-ul imi da o eroare la windows"
"Am nevie repede de cineva nu-mi mai porneste jocul imi da o eroare"
"Buna stiti cumva de ce nu imi mai merge jocul/filmul/mp3-ul etc?"
DA am stii daca ne-ai da un detaliu despre eroare omfg... cine sa-ti raspunda daca tu nu ai dat 1 detaliu despre eroare, A sau vrei noi sa cautam pe Google "Naruto Shippuden Dragon Blade " sa vedem interfata pe care se joaca si etc. etc.
Sincer VA URASC.
NU AVEM CUM SA STIIM DACA NU NE ZICI NUMIC.

| Zeth_Dumy_1997 a răspuns:

Marius si eu am aceiasi problema ca si tine