| paraziti2009 a întrebat:

Am o problema mare mi-am luat azi un LG t385 si am incercat sa descarc jocuri de pe net java pentru ca telefonul nu are android toate bune si frumoase pana se deschide jocul cand se deschide se blocheaza nu pot apasa nimic cum rezolv dau fundita si vot

1 răspuns:
| Andrei_Lascu_1996 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria-o pui la loc-pornesti telefonul(butonul de oprire apel/buton de pornit telefon-depinde de care are).PS:daca jocul nu functioneaza renunta la el.Nu strica un telefon pentru un joc