| bogdan376 a întrebat:

am s4 si am bagat pe el un rom care arata exact ca un s5 toate bune si frumoase
cand bag castile sa ascult niste muzica se auzea foarte incet cum rezolv problema asta am incercat sa descarc de pe play store niste aplicatii pentru volum dar nimica
daca stie cineva va rog sa ma ajutati
sau daca nu stie nimeni sa imi zica de unde pot sa descar android 4.4.2 oficial pentru s4 ı9505

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Asa ceva nu se poate, incearca sa intalezi alt custom rom, ca de revenit la softul original nu se mai poate.Succes!