| ganjatime a întrebat:

Am primit decurand MOD pe un server de metin, si as vrea sa stiu cum scriu in chatul pentru "GM,GA,MOD, etc".

Răspuns Câştigător
| timiHash a răspuns:

Parca /n sau/b si scrii ce vrei tu :P.
Uite aici mai multe coduri, in caz ca ai nevoie : http://pitbul.bossforum.net/t29-comenzi-de-gm-ga-d. Bafta.

1 răspuns:
| LuckyYMan a răspuns:

Salut amice,poti folosi comanda /n "mesajul",aceasta este comanda, dar daca nu iti merge inseamna ca nu ai acces din cate stiu eu moderatorul are acces doar sa dea mute, si sa modereze serverul, nu cu pari foarte mari, cu cat poate el... Funda?