| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi,care stie un server privat de 4story cu rata de exp mare si a de drop si a de bani va rog puneti doar saitul.
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| KiLYoU a răspuns:

Iti recomand 4story eg doar dai un search pe net si il gasesti funda?big grin

2 răspunsuri:
| ZeR0zAhĂr explică:

Nu stiu dc nu ma lasa sa-l dowloandez ca ce crezi ca eu n-u am incercat sa caut si l-am gasit? Altu daca se poate sau o problema la solutia asta ca nu ma lasa sa-l dowloandez la un anumit numar de dowloand sa zicem 60% se orpesti si zice ca eroare.
Dau fundita!

| ZeR0zAhĂr explică:

Altu la asta nu ma lasa sal dowloandez