| sincron123 a întrebat:

mai de mult era un joc cu 3 zei nu erau mari de intaltime erau pitici sa ziceam., unu care avea un scut, altu mai gras care tragea vanturi ^.^ si celalalt nu mai stiu ce facea. cand jucai ii aveai pe toti 3 si puteai sa'i schimbi intre ei, cred ca semanau ca obelix si asterix., Nu imi aduc aminte mai multe detalii despre acel joc.

1 răspuns:
| C3L1 a răspuns:

Exact asta vr sa iti spun nu prea exista alt joc...asta e,, Asterix si Obelix"
plz funda?