| Monster97 a întrebat:

Am jucat acum ceva timp un RPG... cam prin 2007-2008 (Cred)
Puteai sa iti alegi clasa puteai fii arcas warrior sau rogue. Nu mai imi aduc aminte foarte multe din joc stiu ca la un moment dat al jocului primeai o sabie de gheata si te bateai cu un monstru mare care dadea cu bucati de lava in tine care erau monstrii ii inghetai si dadeai inapoi in el Mai imi aduc aminte ca intrai intr=o camera si era un fel de Iulius cezar laughing)) Si trebuia sa te bati cu anumiti oameni ca sa treci mai departe si se deschidea o usa si treceai mai departe parca finalul lui era pe o campie mare si cu un castel trebuia sa protejezi castelul si erau niste catapulte mari si trebuia sa le ingheti ca sa nu mai distruga castelul
Stiu ca nu am dat multe detalii despre joc Cum am spus l-am jucat acum multi timp
mentionez ca avea o grafica acceptabila

Big Funda pentru cel care imi zice cum se numea

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Skyrim?
Nu stiu daca ar fi, dar...

| Monster97 explică (pentru Gonrax):

Nu este Skyrin si nici toata seria The Elder Srolls

| Monster97 explică (pentru Gonrax):

A da, jocul se numea Enclave si era si este super fain :3

| Gonrax a răspuns (pentru Monster97):

Wtf, ai răspuns după un an

| Monster97 explică (pentru Gonrax):

laughing