| MX9EZ a întrebat:

Am și eu o întrebare, mi-am luat cel mai de rahat, laptop la un preț de 2000 de lei mi-am luat Acer aspire 3, cu procesor de N4020 și placa video Intel UHD 600, știu nici far cry 3 nu ține, și încă mai are 1ghz, deci am așa o întrebare?
Vreau să-mi fac un upgrade vreau să-mi cumpăr un i5 și un 750 ti, se poate de schimbat procesorul?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La laptop nu schimbi procesorul, eventual îi mai pui niște ram

| Wr3nch a răspuns:

Nu se poate schimba nici procesorul, nici sa pui placa video. Vinzi laptopul, iei unitate si acolo schimbi ce vrei.