| GeorgeCatalin12345 a întrebat:

Am si eu o problema cu Test Drive Unlimited 2 TPU!straight face
Mi l.am downloadat de curand si pot spune ca imi merge groaznic chiar si pe low.
Sistemul meu este: Intel Core i7-990x Hexcore - 3.46 GHz.
Ati Sapphire Radeon HD 6990 - 4GB - 256 bit.
6 GB GoodRam - 1660 GHz.

Specific ca ar trebui sa imi mearga excelent dar nu stiu ce sa fac!
Va rog ajutati.ma!

Răspuns Câştigător
| YakuzaFlorin a răspuns:

Ori jocul respectiv e enorm de crackuit ori e virusat pc'ul sau chiar jocul ori ai laptophappy si laptopurile nu au fost facute pentru jocuri tongue Am si eu un super laptop dar nu pot sa joc nici macar Most Wanted decat la minim big grin desi ar trebui sa mearga la max tongue.