| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga test drive unlimited pe :1GB RAM; Procesor Intel Pentium D d920 2,8 ghz si placa video ati radeon onboard 256 mb(400mhz)nu am pretentii sa-mi mearga la high.Pe mine ma intereseaza la low(eventual si la medium daca imi merge)multumesc.

5 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Iti va merge la low.

| nfs10 explică (pentru VOLVO4LIFE):

In reluare sau foarte bine?
ajuta-ma plessssssss

| VOLVO4LIFE a răspuns (pentru nfs10):

Zimi rezolutia ta

| nfs10 explică (pentru VOLVO4LIFE):

Pai acum la caluclator am 1152 by 864 pixels si daca nu este aceasta rezolutie car am inteles eu ca este zi-mi tu care trebuie ca eu nu stiubig grin

| VOLVO4LIFE a răspuns (pentru nfs10):

Iti va merge la low jocul, nu stiu daca in reluare sau foarte bine, dar vei avea FPS bun.