| aLψη a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc pe nume Left 4 Dead 2.
Cand intru in dau pe single player imi aleg caracterul, capitol, nivel, dificultat si dau dupa ok.Apoi dupa ce se incarca de tot dupa imi iese din joc si nu imi zice de ce a iesit din el, pur si simplu dupa ce se incarca imi iese din joc. Puteti sa-mi spuneti si mie care e problema sau sa ma ajutati va rog frumos?
Ofer funda celui care ma ajutawinking :* big grin tongue

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Ah, mie mi-a mers OK left 4 dead, dar dupa un timp la fel, a dat crash ca tie. Incearca sa iti faci un roll back la soft-ul de la placa video, sau un update si chiar m-ar ajuta sa stiu cerintele calculatorului tau.