| MondialuDeEu a întrebat:

Salut, am si eu o problema la jocul Left 4 Dead 2!

Deci: Cand intru in el dau la Single Player imi aleg caracteru, harta, dificultatea si ce mai e. Dau start, astept sa se incarce si cand se incarca tot imi iese din joc... de ce? va rog ajutati-ma dau funditatongue

2 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Raspunsul ii simplu: jocul nu-i original. Desi nu incurajez pirateria, descarca-ti left 4 dead 2 skidrow... oricum, jocul original merge mult mai bine decat jocul piratat happy

bafta

| MondialuDeEu explică:

Ok, multumescbig grin voi incercahappy dar mai astept si altele :*