| ShaunWhite a întrebat:

Am si eu un Hack de club penguin pentru a fi member si vreau sa stiu ceva:Imi apare acolo ca voi fi membru in 24 de ore, toate-s bune pana aici dar dupa nu stiu daca in orele astea pot sa mai intru pe cont sau nu. Funda+Vot!

6 răspunsuri:
| cameliaiustin a răspuns:

Pai...depinde!

ce fel de hack ai? si eu am avut dar nu imi dadea ca-s member dar in fine. Iti zic o chestie scmechera! Deci sa zicem ca vrei sa fii member fa asa : Du-te la magazin si cineva daca e inaintea ta si plateste cu cardul uite-te ce fel de card e si dupa uita-te care e codul e format din 4 cifre il bagi pe clubpenguin si esti member! succes daca iti foloseste da-mi funda

| ShaunWhite explică (pentru cameliaiustin):

Nu am inteles nimic big grin

| ShaunWhite explică (pentru cameliaiustin):

Magazinul din joc? Sau acolo unde da sa fi membership?

| ShaunWhite explică (pentru cameliaiustin):

Imi explici si mie?

| cameliaiustin a răspuns (pentru ShaunWhite):

Pai... e mai greu merge cu lag(blocare) si poate da eroare si s-ar puea sa gresec atat pot sa zic nu stiu exact ce hack ai da-mi linkul sa vad din care e ca sa iti explic

| ShaunWhite explică (pentru cameliaiustin):

Dar tu ai hack daca ai da si mie linkul.