| madutzu19 a întrebat:

Am si eu un laptop HP compaq 615. si nu imi porneste.
din cate am gasit pe internet e placa de baza. oare se mai poate repara placa de baza?

ofer funda

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Da se poate repara, du-l la service, costaaproximativ 200 lei.

1 răspuns:
| MarianMan07 a răspuns:

Salutare! Daca se aude coolerul ca si cum s-ar deschide, insa nu se aprinde nimic pe el, poti incerca intai prin scoaterea ramilor (cand este inchis) si punerea lor la loc.

Daca ledul de la Caps Lock clipoceste, atunci este problema de placa de baza recomandare service sau il vinzi pe bucati si iei altul (asta pentru ca service-ul nu prea se baga la acest laptop...se demonteaza f greuwinking )