| Cretzean a întrebat:

Am un PC mai vechi, acceptabil.Am jucat Counter-Strike pe el de mai multe ori si a mers totul OK.Pana cand am formatat PCul, am instalat CS-ul si acum am o mica problema.Cand merg si misc mouseul stanga, dreapta, sus, jos (in orice directie) imi sacadeaza.Cand stau pe loc nu se intampla asa, numai cand merg cu W, A, S si D.Helplaughing

2 răspunsuri:
| YAKUBUforever a răspuns:

Foloseste setarile astea : cl_updaterate 101, cl_cmdrate 101, cl_lc 0, r_mmx 1, fps_max 101, fps_modem 0.0

| Cretzean explică (pentru YAKUBUforever):

Nu merge...la fel face...