| Olivers a întrebat:

Am un pc slab recomandatim jocuri dau funda.Am 2gb rami placa video de 1gb si procesor Intel dualcore 2. 3ghz

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Esti prea pesimist laughing nu e pc slab, e pc decent.
Nu stiu ce gen joci thinking incearca:
XIII (e shooter), Wolverine original game, burnout paradise, seria need for speed, devil may cry 4, seria harry potter, seria call of duty, seria far cry, seria GTA, seria hitman, x-blades, left 4 dead 2 etc...
Poti sa scrii pe google top jocuri si restul si vezi ce ai jucat sau ce ai vrea sa joci, daca esti pasionat de shooter incearca skill special force 2, e un joc multi player mai bun ca cs/cs:go cu grafica ok si free de la gameforge si e destul de jucat fiind mize in bani foarte mari pe ESL.
Oricum ai google, foloseste-l laughing)

| Olivers explică (pentru Evolution):

O sa le incerc dar nu cred ca o sa mearga prea multe de exemplu burout paradise si devi may cry 4

1 răspuns: