| Y2k a întrebat:

Am un procesor intel celeron 2.60 si ram 2 gb spuneti-mi si mie va rog ce placa video sa-mi cumpar (nu prea scumpa) sa-mi mearga si mie prototype, call of duty si altelee ca eu am incorporata si nu prea merge big grin. Cel mai bun raspuns funda. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Incearca ceva de la Nvidia, de preferinta de 256 mb memorie dedicata. Se va misca bine pe jocurile alea, si avand in vedere ca sunt la moda cele de 512 si 1024 nu mai sunt nici asa de scumpe.