| 98Alex98 a întrebat:

Am un server metin2 site : www.ServerMt2Clio.forumer.ro si vreau sa-l fac popular cine ma ajuta?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Eu nu zic ca asta se mai cheama Metin2 la cum arata aceea pagina?!?
Nu zic ca o sa fie chiar asa popular este bun daca o sa ai macar 30 de player.

2 Poate o sa vina playeri care vor GM sau ca ai deschis acuma un servar doat aceea in rest asteapta mult si bine.

3 Mai bine faceai servarul pe IP (Ca sa faci servarul pe Ip trebuie sa ai IP Static). Chiar daca ai Ip dinamic poti sa il setezi sa-l faci IP static.

4 20%-50% de jucatori de Metin2 sunt in jur de 9-16 ani si care cauta sa fie GM sa aiba level si iti dai seama ca astia nu se pricep sa faca si sa editeze ca nu prea stiu sau nu le au cu asa ceva zic ca este greu.