| NamPleak a întrebat:

Am vazut ca in meciurile de cs go atunci cand un jucator moare iar in echipa este un bot jucatorul mort ii poate lua locul botului.Imi spune cinvea ce tasta trebuie sa apas ca sa poat face si eu asta?

4 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

E

| Intruder19 a răspuns:

Merge doar in single player cand joci cu botii, pe serverele online nu poti face asta.

| Nemessys a răspuns:

Cand mori si botul este inca in viata (dar nu-i controlat de nimeni), te da spec direct pe el, iar atunci tu trebuie sa apesi pe tasta,, E" pentru a-l putea controla in acea runda.

| DoarSaRaspund3124 a răspuns:

E.