| dani2012 a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor! De ce nu merge sa ma loghez pe Mt2Moon? Cand ma loghez imi apare Fehler beim Verbindem mit dem Server! Am descarcat tot ce era pe sitte dar nu merge! Ce pot sa fac? Va dau funda daca ma puteti ajuta!

2 răspunsuri:
| zakuza007 a răspuns:

Bah Moon nu mai ii valabiljoca si u pe sv asta ii frumos nu ii nici FUN nici greu si ii de lvl 250 maxim ii super fain http://energymetin2.com/index.php?s=news distractie placuta:D

| TroLoLoLs a răspuns:

Ori este de la Windows, ori nu iti ieste buna adresa. Poate trebuie sa dai accept la adresa de pe mailwinking

Funda?