| poney a întrebat:

As Dori un Cont Pe Imvu. De baiat dar sa fie mai smecher adin sa aiba accesori haine misto stiti Voi. Dau FUNDA :S big grin happy:* Tr Prin mesaj contul

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

laughing Toti vreti conturi...
De exemplu iti da cineva un cont care el/ea crede ca e foarte smecher...super tare dar tu ai o parare total diferita atunci esti de aceeasi parere cu persoana care ti'a dat contul?
Parerea mea este sa-ti faci tu un cont si s'al imbraci cum vrei tu happy

add Bebelu5ha tongue

Bafta happy! O zi placuta!