| Notyabusinessm8 a întrebat:

As vrea niste jocuri horror pentru PC dar sa NU fie ceva gen shooter. As vrea un joc horror gen aventura, dar nici intr-un caz SHOOTER. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Horror zici?

Un joc care sa se incadreze in ce iti doresti tu este Dead Island 4, insa mai sunt si Call Of Chutchu sau Singularity (cei drept aceste ultime 2 nume trag si spre shooter insa sunt cu creaturi, de groaza, etc. cum mai este cazul si jocului F.E.A.R)

Bafta!